היי, אני תמר

דוקטור להנדסת אנוש (PhD) ומעצבת גרפית. 
אני מתמחה בעיצוב מותאם למשתמשים. כל פרויקט שאני מעצבת מתחיל במחקר מעמיק, במטרה להבין את צרכי המשתמש. מחקר זה מוביל לעיצוב מוקפד עד הפרט הקטן ביותר ומותאם למשתמש מבחינת נוחות שימוש ומבחינת היופי והאסתטיקה של המוצר.
במשך שנים רבות למדתי ועבדתי בעולם האקדמי – הובלתי מחקרים בתחום של תפיסה ויזואלית, לימדתי סטודנטים כיצד לפתח סביבה נוחה וידידותית למשתמשים ואפילו העברתי הרצאה באו"ם בנושא של הבנת תמרורי דרכים.

המעבר מהאקדמיה לעיצוב ויזואלי (עיצוב גרפי) היה מעבר טבעי ונוח עבורי. אני מאמינה שבין אם מדובר על כיסא, לוגו או אתר אינטרנט, הדבר שיגרום לאנשים לרצות את המוצר הוא ההתאמה שלו אליהם וההרגשה הטובה שתהיה להם בזמן השימוש בו.

פורטרט עצמי
תמר בן בסט
הנדסת אנוש

מה זה הנדסת אנוש?

הנדסת אנוש (ארגונומיה) הוא מקצוע מדעי שמחבר בין מוצרים לאנשים. כאשר מוצר מעוצב בצורה נכונה מבחינה ארגונומית, הוא יהיה נוח יותר, נעים למגע ולמראה, מובן לשימוש וקל ללמידה.

כאשר מעצבים עבור אנשים, בין אם מדובר על כיסא, לוגו או אפליקציה, הדבר שיגרום לאנשים לאהוב את המוצר הוא מידת ההתאמה שלו אליהם וההרגשה הטובה שתהיה להם בזמן השימוש בו.

עיצוב שאנשים מבינים.

אשמח ליצור עבורך עיצובים שלא יהיו רק יפים, אלא גם יתאימו לקהל היעד, ישדרו את המסר הנכון ויגרמו לאנשים לאהוב ולהתחבר אליהם. 

אשמח ליצור עבורך עיצובים שלא יהיו רק יפים,
אלא גם יתאימו לקהל היעד, ישדרו את המסר הנכון
ויגרמו לאנשים לאהוב ולהתחבר אליהם. 

עמוד נחיתה ובאנרים ל-WEB

עמוד נחיתה שעוצב כחלק מפרויקט מיתוג עבור חברה המייצרת גלידות דיאטטיות המבוססות על אוכל טבעי ובריא. 

דף נחיתה לחברת veggies & co
דילוג לתוכן