עיצוב ועימוד ספרים

מה יותר כייף מלקרוא ספר טוב?
בשבילי, לקרוא ספר זו אחת ההנאות הגדולות ולכן לעצב ולעמד ספר לאנשים יקרים שיש להם את הכישרון והיכולת לכתוב ספרים זו זכות גדולה מבחינתי. לקבל מלל בקובץ פשוט ולהפוך אותו לספר שאפשר להרגיש ולהוסיף למדף הספרים זה סוג של קסם…

לרוב אני עוסקת בעימוד ועיצוב ספרים ביוגרפיים וספרי זכרונות.
כל כך מרגש להיות חלק מהתהליך של התיעוד המשפחתי

עיצוב ועימוד ספרים

עיצוב ועימוד ספר אוטוביוגרפי

ספר ביוגרפי שכתב יוסי ברומרגר – איש יקר שלרגל יום הנישואין הכין לאשתו בהפתעה ספר ביוגרפי על חייו המרתקים

עיצוב ועימוד ספר זכרונות

ד"ר אוה שנער, חברה יקרה מזה שנים רבות, כתבה ספר זכרונות על חייהם של הוריה – עדה ויעקב הנסקי – מעל עשרים שנה לאחר מותם. התיעוד נעשה בשילוב תמונות רבות מחייהם של הוריה ומחייה שלה. ספר מרגש ועשיר בסיפורים היסטוריים.

עיצוב ועימוד ספר שורשים משפחתי

כשנעם, הבן שלי, עבד על חקר השורשים שלו הוא ראיין אותנו ואת הסבתות שלו, נבר בתמונות מהעבר והקשיב בתשומת לב לכל מידע שניתן לו.
הספר שכתב מרגש עד דמעות.

עיצוב חוברת תדמית לעסק

עמוס כץ ושות' רואי חשבון היא חברה ירושלמית ותיקה ומכובדת. לחברה הייתה חוברת תדמית שעוצבה לפני שנים רבות והם ביקשו לחדש ולעדכן את העיצוב שלה, כך שיהיה מכובד ורציני מצד אחד אך גם יוצא דופן ומיוחד מצד שני.
במשרדי החברה מוצגים חפצי אומנות רבים ומיוחדים ולכן היה אך טבעי ליצור חוברת תדמית שתדגיש את המשיכה לאומנות של בעלי המשרד. 
עיצוב החוברת כלל מוטיבים מיוחדים של דפוס כמו לכה סלקטיבית בכריכה, צבע מטאלי עדין שהיה שזור לכל אורך עיצוב החוברת וכן אלמנט של חיתוך באחד הדפים הפנימיים שהוסיף עניין נוסף לעיצוב.

עיצוב הגדה לפסח

הגדה לפסח שעוצבה במהלך הסגר הראשון של תקופת מגיפת הקורונה 2020, כאשר משפחות רבות חגגו את ליל הסדר ללא המשפחה המורחבת ולא היו להן הגדות בבית. ההגדה עוצבה כך שתתאים לילדים וכללה משחקים לילדים והסברים על מנהגי החג. בנוסף לשירי ההגדה המסורתיים, הוספתי להגדה שירים עכשווים ולכל השירים צורף ברקוד שהפנה לשיר ביוטיוב.

אני מקווה שההגדה המעוצבת והכייפית הזאת המתיקה ולו במעט את החג של מאות משפחות שקיבלו את ההגדה כמתנה ממני.

עיצוב חוברת פעילויות לילדים

חוברות שעוצבו כתרומה לילדים בקהילת יחד במודיעין, אשר נכנסו לבידוד עם משפחותיהם כתוצאה מחשיפה לאנשי צוות שחלו בנגיף הקורונה. החוברות עוצבו כתרומה לקהילה יקרה שאני חלק ממנה.

עיצוב ועימוד כתבי עת

שני הפרויקטים המוצגים נעשו במסגרת לימודים ולא למטרות רווח. לא הייתה כל כוונה לשימוש לרעה או להפרת זכויות יוצרים.

עמוד נחיתה ובאנרים ל-WEB

עמוד נחיתה שעוצב כחלק מפרויקט מיתוג עבור חברה המייצרת גלידות דיאטטיות המבוססות על אוכל טבעי ובריא. 

דף נחיתה לחברת veggies & co
דילוג לתוכן